زنی که باردار شدنش شگفتی ساز بود!

نوشته شده توسط:صادق | ۰ دیدگاهزن 35 ساله‌ای است که دارای 2 فرزند بوده و درحال حاضر منتظر تولد سومین فرزندش می‌باشد اما نکته ای وجود دارد که او از نظر جسمانی دچار مشکل می‌باشد و عنوان کوتاه‌ترین و کوچک‌ترین مادر جهان را به خود اختصاص داده است. او با قدی 73 سانتی‌متری از بیماری Osteogenesis Imperfecta شکنندگی استخوان‌ها و همچنین از توسعه نیافتگی ریه‌هایش رنج می‌برد اما هیچ کدام از این مشکلات باعث نشد که او از تصمیمش برای مادر شدن کوتاه بیاید. استیسی و همسرش در کنتاکی امریکا زندگی می‌کنند. او در مورد آشنایی‌شان می‌گوید که هر دو در سال 2000 در یک سوپر مارکت کار می‌کردند و با یکدیگر آشنا شدند و در سال 2004 ازدواج کردند.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 650x481.

استیسی می‌گوید: پزشکان به ما گفتند که امکان بچه دار شدن برای من وجود ندارد، چرا که امکان داشت رشد بچه در بدن من صدمه شدیدی به اعضای بدنم وارد کند. پس از این صحبت‌ها من بسیار ناراحت شدم اما امیدم را از دست ندادم. پس از 8 ماه من باردار شدم! خبری که باعث تعجب همه دوستان و پزشکان شد. آنها تمام تلاش خود را کردند حتی به من گفتند که در صورت ادامه این وضع من خواهم مرد اما من تصمیم خودم را گرفته بودم و تلاش‌های آنها نتیجه ای نداد. پس از 28 هفته پزشکان با عمل سزارین اول فرزند این زن را در سال 2006 به دنیا آوردند. تولد این دختر شادی بسیاری را برای این خانواده همراه داشت اما آنها متوجه شدند که دخترشان وضعیت استیسی را به ارث می‌برد و به رشد طبیعی دست پیدا نخواهد کرد.

در مورد بارداری دومش میگوید: وضعیت بسیار بدی بود، پزشکان به هیچ وجه اجازه نمی دادند که من فرزندم را به دنیا بیاورم اما باز هم من ایمان داشتم که می‌توانم. به آنها گفتم که خدا این معجزه را برای من انجام داده است و من آن را ادامه خواهم داد. فرزند دوم او در هفته 34 به دنیا امد، دختری که در هنگام زایمان، نیمی از بدن مادر خود را اشغال کرده بود. اینبار شانس به آنها رو کرده بود چرا که فرزند دوم آنها کاملا سالم و مانند یک کودک طبیعی می‌باشد.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 650x464.


هم اینک او منتظر تولد سومین فرزند و اولین پسر خود می‌باشد. باید منتظر ماند و دید که آیا این پسر هم مانند مادر خود می‌باشد یا زندگی طبیعی مثل پدرش را خواهد داشت؟!

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...