آموزش کامل و تصویری نصب ویندوز 7

نوشته شده توسط:صادق | ۰ دیدگاه

ابتدا سی دی ویندوز را در داخل سی دی رام بگذارید.


سپس کامپیوتر را ریستارت کنید.


پس از ریستارت زمانی که به این صفحه رسیدید، چند دکمه را به دلخواه فشار دهید.
سپس با این صفحه روبرو می شوید:صبر کنید تا فایل های نصب، لود شوند.

زمانی که به این مرحله رسیدید، Language to install را به English و Time and currency format و Keyboard or input method را به Persian تغییر دهید. سپس روی Next کلیک کنید.در این مرحله بر روی Install now کلیک کنید.نوع ویندوزی را که می خواهید نصب کنید را مشخص کنید. ما به شما، Windows 7 Ultimate یا Professional را پیشنهاد میکنیم. پس از انتخاب بر روی Next کلیک کنید.بر روی تیک کنار I accept the license terms کلیک کنید و بعد Next را بزنید.در این مرحله اگر می خواهید یکی از ورژن های ویندوز را به ویندوز سون آپگرید کنید، بر روی گزینه ی Upgrade کلیک کنید. در غیر این صورت اگر می خواهید ویندوز جدیدی نصب کنید بر روی custom (advanced) کلیک کنید.درایوی که می خواهید در آن ویندوز سون را نصب کنید را انتخاب کنین. برای فرمت، حذف و ... هر پارتیشن (درایو) بر روی Drive options (advanced) کلیک کنید. پس از پارتیشن بندی بر روی Next کلیک کنید.صبر کنید تا مراحل نصب ویندوز طی شود!!!

پس از نصب، کامپیوتر به صورت اتوماتیک ریستارت می شود و سپس شما با این صفحه روبرو می شوید.و بعد با این صفحه:در این مرحله شما باید اسم کامپیوتر و یک یوزرنیم تعیین کنید.

در فیلد اول، اسم یوزر نیم مورد نظر و در فیلد دوم اسم کامپیوتر.
در این مرحله اگر شما بخواهید می توانید برای یوزر نیمی که در مرحله ی قبل تعیین کردید، پسوردی انتخاب کنید.
در فیلد اول پسورد را بنویسید.
در فیلد دوم پسورد را تکرار کنید.
در فیلد سوم اگر خواستید، می توانید کلمه ای را به عنوان یادآور پسورد، انتخاب کنید.در این مرحله رمزی که برروی جلد سی دی ویندوز می باشد را وارد کنید.

درصورتی که رمزی ندارید تیک گزینه ی Automatically activate Windows when I'm online رو بزنید و پس از نصب ویندوز با نرم افزاری اکتیو کردن ویندوز 7 ، ویندوز خود را قانونی کنید.در این مرحله بر روی Use recommended settings کلیک کنید.اینجا باید محدوده ی زمانی ای که می خواهید را انتخاب کنید.سپس بر روی Public network کلیک کنید.صبر کنید تا تنظیمات اعمال شود...

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...