مرد بوشهری رکورددار درازترین سبیل جهان + تصاویر

نوشته شده توسط:صادق | ۰ دیدگاه

مرد بوشهری رکورددار درازترین سبیل جهان

 

محمد علی نژاد ۵۵ ساله ساکن شهر خورموج استان بوشهر با طول سبییل ۱۲۲ سانتیمترو رکورد دار درازترین مرد سبیل ایران است. ۴۴۵۴۳ وی که به شغل آشپزی اشتغال دارد و بهمراه ۵ فرزند پسرخود رستورانی در خورموج دارد در گفتگویی با خبرنگار می گوید من از ۱۸ سالگی علاقه به داشتن سبیل پیدا کردم وآنهم بدلیل آشنایی با چند دوست از کردستان و کرمانشاه بود...
 
ادامه در ادامه مطلب...

وی می گوید برای نگهداری ازسبیل در طول ۲۷ سال گذشته با بسیاری از مشکلات ازجمله نگاه های غیر متعارف مردم و برخورد بعضی مسئولان مواجه شده ام و چند نوبت نیز مجبورشده ام که سبیل خود را کوتاه کنم اما از سال ۸۴ تا کنون آن را کوتاه نکرده ام و با نوعی روغن مار که از کشور هندوستان تهیه میکنم برای نگهداری و بهداشت آن استفاده می کنم.

در حال حاضر طول سبیل محمد ۱۲۲ سانتیمتر است و ظاهرا رکورد طولانی ترین سبیل مربوط به یک مرد هندی است که ۱۱۴ سانتیمتر می باشد.وی می گوید عکس ها ی خود را جهت ثبت رکورد سبیلم به کتاب مخصوص گینس ارسال کرده امشایان ذکر است محمد علی نژاد علی رغم داشتن ظاهری خشن (سبیل دار) اما دارای رفتار و کردار مهربان با عطوفت و بسیار مورد علاقه مردم و دوست داشتنی است و در بین مردم چهره ای بسیار مث محبوب محمد علی نژاد ۵۵ ساله ساکن خورموج رکورداردرازترین سبیل در ایران شایدهم در جهان باشد.

    هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...